Ons doel bij de PWN Egmond Halve én Kwart Marathon:
Minimaal 150 kinderen een jaar lang helpen met sport en spel!
Update: In eerste instantie hadden wij als doel om 100 kinderen te helpen, maar de inschrijvingen zijn zo goed gegaan dat we ons de sportieve doelstelling hebben bijgesteld om samen 150 kinderen te helpen!
U kunt op 13 januari 2013 de PWN Egmond Halve óf Kwart Marathon lopen voor Right To Play. Wij zorgen dan voor uw inschrijving en vragen u om uzelf voor een mooi bedrag te laten sponsoren door vrienden, familie en collega's. Als deelnemer in het Right To Play Loopteam ontvangt u het prachtige Right To Play Loopshirt van Rogelli Sports (zie foto). En er zijn méér voordelen:
Dit pakket vertegenwoordigt een waarde van 55 euro.
Per deelnemer verwachten wij een minimale sponsoropbrengst van 120 euro. Vind zoveel mogelijk sponsors om met uw prestatie Right To Play te steunen. Iedere deelnemer van het Right To Play Egmond Team kan gebruik maken van de gratis online wervingspagina, waardoor het vinden van sponsors nog makkelijker wordt.
Voor iedere 60 euro die u aan sponsoring ophaalt, kan Right To Play één kind een jaar lang wekelijks laten sporten en spelen! Kortom: iedere Right To Play Hardloper bij de Egmond Halve of Kwart Marathon staat garant voor 2 kinderen, oftewel 120 euro.
Onze doelstelling tijdens de PWN Egmond Halve Marathon én Kwart Marathon is om met 9.000 euro minimaal 150 kinderen te helpen! Hoeveel kinderen gaat u helpen met uw prestatie in Egmond aan Zee?
Loop mee voor Right To Play!